Вердер Бремен загуби от Аугсбург с 1:2 в мач от

...

Илия Груев игра цял мач при шампионатна загуба на Вердер Бреман

Вердер Бремен загуби от Аугсбург с 1:2 в мач от 23-ия кръг на Висшата лига. Илия Груев изигра цялостен мач за отбора от Бремен.

Домакините откриха резултата на стадин " WWK Арена " в Аугсбург още в 6-ата минута. Дион Бейо стреля в десния ъгъл за 1:0.

Гостите възобновиха равенството 10 минути по-късно. Йенс Стаге се разписа с глава в опразнената врата.

След почивката възпитаниците на Енрико Маасен възобновиха преднината си. Арне Майер изпрати топката в долния ляв ъгъл с шут от вътрешността на наказателното поле.

Вердер Бремен заема 10-ата позиция в класирането с актив от 30 точки. Аугсбург остава на 13-ото място с 27 пункта.

Другият български футболист, който се подвизава в топ 5 шампионатите на Европа не записа минути през днешния ден. Валентин Антов бе запаса на Монца при успеха над Емполи с 2:1 в мач от 25-ия кръг на Серия А.