Вердер (Бремен) стигна до победата през този сезон в Бундеслигата,

...

Вердер спечели първа победа в Бундеслигата

Вердер (Бремен) стигна до успеха през този сезон в Бундеслигата, откакто в среща от 12-ия разгроми с 4:0 Хановер 96.

С три гола и една асистенция на Макс Крузе бе в основата на триумфа. Другият състезател с значим принос за домакините бе Фин Бартелс, който означи едно попадение и подаде за други две.

В 39-ата минута Крузе направи чудесно подаване към Фин Бартелс и той откри резултата.

През второто полувреме Вердер продължи да играе доста мощно и единствено в границите на 4 минути сред 55-ата и 59-ата Макс Крузе вкара две попадения. Дванадесет минути преди края на мача той оформи своя хеттрик.

С новият си треньор Флориан Коофелт, отборът от Бремен стартира да играе решително и към този момент се намира на 16-то място с 8 точки. Хановер 96 е 8-ми с 18 пункта.
Източник: bnr.bg