Венета Райкова води борба с тежка депресия. За това споделя

...
Венета Райкова води борба с тежка депресия. За това споделя
Коментари Харесай

Венета Райкова в тежка депресия

Венета Райкова води битка с тежка меланхолия. За това споделя самата тя в идващото издание на предаването "Папараци ", което тя пое от Николета Лозанова.

Изповедта си Венета Райкова прави през сълзи.

"Бяха едни доста кошмарни дни ", споделя Венета, "тъкмо се бях закрепила, бях спряла хапчетата. Точно в този миг, когато си мислиш, че си излязла от дъното и отново стартира потъването. "

ТВ водещата признава, че се е борила с депресията в продължение на една година. Всичко почнало при започване на 2016 година, когато спря да се излъчва предаването ѝ "Дневникът на Венета ".

През това време Райкова се трансформира в много работлив публицист и издаде четири книги, а следва и появяването на петата ѝ творба със заглавие "Скандал ". Темата още веднъж са изповедите на звездите на родния шоубизнес пред водещата.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР