Велосипедист е в болница, след отнето предимство от автомобил
Велосипедист е в болница, след отнето преимущество от автомобил в Нова Загора, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Сливен.
На 16 май в 9,30 часа в дежурната част на Районното ръководство в Нова Загора е получен сигнал за пътно произшествие с потърпевш.
Инцидентът е станал на кръстовище с улици „ Ценинско шосе “ и " Св. Патриарх Евтимий " в града. По първични данни лек автомобил „ Дачия Логан “, ръководен от жена на 42 години, е лишила преимущество и е блъснала 31-годишен велосипедист.
Той е откаран в болнично заведение в град Сливен без заплаха за живота.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: dariknews.bg
КОМЕНТАРИ




