Инцидент на пътя! Велосипедист е в болница след удар в лек автомобил във Видин
Велосипедист е потърпевш след удар във вратата на лек автомобил на улица във Видин, оповестиха от Министерство на вътрешните работи.
Случаят е от съботния ден. Малко след 11 часа е получен сигнал на тел.112. Съобщено било, че възрастен велосипедист е паднал на улица „ Христо Ботев “ в регионалния град. На мястото незабавно е изпратен незабавен медицински екип. Медиците прегледали мъжа и установили фрактура на тазобедрена става. Те го транспортирали за лекуване в МБАЛ „ Св. Петка “.
Полицейският екип открил, че 77-годишният се е блъснал в лявата врата на кола, отворена в това време от лидера ѝ-38-годишен видинчанин.
Велосипедистът и водачът на коли са тествани за съществуване на алкохол, като пробите отчели негативни резултати.
Оперативна група е направила оглед на местопроизшествието.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
*Снимката е илюстративна
Случаят е от съботния ден. Малко след 11 часа е получен сигнал на тел.112. Съобщено било, че възрастен велосипедист е паднал на улица „ Христо Ботев “ в регионалния град. На мястото незабавно е изпратен незабавен медицински екип. Медиците прегледали мъжа и установили фрактура на тазобедрена става. Те го транспортирали за лекуване в МБАЛ „ Св. Петка “.
Полицейският екип открил, че 77-годишният се е блъснал в лявата врата на кола, отворена в това време от лидера ѝ-38-годишен видинчанин.
Велосипедистът и водачът на коли са тествани за съществуване на алкохол, като пробите отчели негативни резултати.
Оперативна група е направила оглед на местопроизшествието.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
*Снимката е илюстративна
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




