Велислав Вуцов вече не е старши треньор на Янтра (Габрово),

...
Велислав Вуцов вече не е старши треньор на Янтра (Габрово),
Коментари Харесай

Официално: Велислав Вуцов вече не е трeньор на Янтра

Велислав Вуцов към този момент не е старши треньор на Янтра (Габрово), оповестиха публично от клуба. " Ковачите " подчертаха, че се разделят с 56-годишния експерт с извънредно топли усеща.

Ето какво гласи цялото известие:

" Велислав Вуцов прекратява работата си в Янтра след края на сезона и няма да води " ковачите " в новата акция.

ОФК Янтра се разделя с 56-годишния експерт с извънредно топли усеща. Вили Вуцов се съгласи да поеме треньорското кормило на Янтра в доста сложен миг в края на сезон 2022/2023 и имаше значим принос за запазването на мястото на отбора в професионалния футбол. В миналия шампионат под негово управление Янтра изигра паметни мачове. Не изключително безапелационен втори полусезон обаче отреди на тима 8-мо място в крайното нареждане.

Вили Вуцов беше част от развиването на плана Янтра и му благодарим за отдадеността, професионализма и силата, която вложи. Убедени сме, че връзката му с Габрово - родният град на неговия прославен татко, ще остане мощна. От сърце му желаем на първо място здраве. Вярваме, че зарядът, който носи, ще му донесе триумф и шанс и в идващите провокации, които го чакат. Янтра ще продължи своя прогресивен път на развиване и благодарим на Вили, че беше с нас през миналата една година. "
 Вили Вуцов загатна за разлъка с Янтра
Вили Вуцов загатна за разлъка с Янтра

" Така не мога да не преставам "
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР