Великобритания няма да плати нито едно пени на ЕС, ако

...
Великобритания няма да плати нито едно пени на ЕС, ако
Коментари Харесай

Мей: Лондон няма да плати нито едно пени на ЕС, ако не бъде постигнато споразумение

Великобритания няма да заплати нито едно пени на Европейски Съюз, в случай че не бъде реализирано съглашение.

Това предизвести английският министър председател Тереза Мей в писмо до парламентарната група на ръководещата Консервативна партия, написа " Дейли телеграф ".

Англия няма да заплати контрактуваната сметка от 39 милиарда лири за овакантяване на Европейски Съюз, в случай че не бъде реализирано комерсиално съглашение, акцентира тя в писмото си до депутатите.

" Правителството разгласи, че ние сме страна, която съблюдава отговорностите си и ние това ще създадем ", посочи Мей.

" Постигнахме единодушие за заслужено осъществяване на уговорките, които поехме като член на Европейски Съюз в духа на бъдещото ни партньорство ", добави тя.

Мей посочи, че финансовите отговорности към Европейски Съюз - сред 35 и 39 милиарда английски лири - са надалеч по-малко от желаните от Европейската комисия 50 милиарда лири. /news.bg
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР