Отнето предимство във Видинско вкара мъж в болница
Вечерта на 7 против 8 май на тел.112 постъпил сигнал за зародило пътнотранспортно произшествие към 20.10 часа на кръстовище в с. Тополовец, общ. Ружинци.
Лек автомобил " Ленд Ровър “ с монтанска регистрация, ръководен от 80-годишен мъж от гр. Лом, движещ се по ул. " Волгоград “ не е спрял на знак " Стоп “ в кръстовище и надлежно не е пропуснал движещ се по ул. " Г. Димитров “ бус с турска регистрация, каран от 56-годишен лидер. Това оповестяват от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи във Видин.
В резултат на злополуката сред двете транспортни средства лидерът на буса е бил настанен с комоцио в болница в гр. Монтана. Пътничка от леката кола е била превозена в ломската болница и след медицински обзор е освободена за домашно лекуване.
Оперативна група направила оглед на местопроизшествието. По случая работи РУ-Белоградчик, формирано е досъдебно произвеждане.
Лек автомобил " Ленд Ровър “ с монтанска регистрация, ръководен от 80-годишен мъж от гр. Лом, движещ се по ул. " Волгоград “ не е спрял на знак " Стоп “ в кръстовище и надлежно не е пропуснал движещ се по ул. " Г. Димитров “ бус с турска регистрация, каран от 56-годишен лидер. Това оповестяват от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи във Видин.
В резултат на злополуката сред двете транспортни средства лидерът на буса е бил настанен с комоцио в болница в гр. Монтана. Пътничка от леката кола е била превозена в ломската болница и след медицински обзор е освободена за домашно лекуване.
Оперативна група направила оглед на местопроизшествието. По случая работи РУ-Белоградчик, формирано е досъдебно произвеждане.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




