Вече седмица всички отново не спират да говорят за Джефри

...
Вече седмица всички отново не спират да говорят за Джефри
Коментари Харесай

Защо Сара Фъргюсън е искала да се омъжи за Джефри Епстийн

Вече седмица всички още веднъж не стопират да приказват за Джефри Епстийн, документите по делото срещу него и новата порция разкрития от тях, в които изплуваха имената на не една и две известни персони. Повечето не са изненада, тъй като и преди са били свързвани с него, само че в този момент научаваме тъкмо какви са ги правили.
 Бившият принц Андрю е изпращал фотоси на дъщерите си на Джефри Епстийн
Бившият принц Андрю е изпращал фотоси на дъщерите си на Джефри Епстийн

Нови детайлности от " връзката " му с наказания финансист

Видяхме някогашния принц Андрю на четири крайници над непозната жена, само че и някогашната му брачна половинка Сара Фъргюсън още веднъж е забъркана в абсурда. Тази седмица от документи, оповестени в " Досиетата на Епспийн " стана ясно, че херцогинята на Йорк е изпращала имейли на починалия финансист, в който му приказва за своя  " необвързана " другарка със " ужасно тяло ", с която би трябвало да се запознае.

Това се случва откакто към този момент е наказан за полови похищения над малолетни. Но това не й пречи да му предлага даже вероятно да се ожени за нея и да наемат мистериозната жена като част от екипа им. В имейлите й се ивждат самопризнания като " по кое време ще ме наемеш " и на същия ден - " уф... ти към момента ме обичаш ". А връзката сред двамата надалеч не се изчерпва с това " сводничество ".
 Снимка 741643

От документите излиза наяве още, че от Епстийн е било поискано да заплати близо 15 хиляди $ за самолетни билети, с цел да могат Сара Фъргюсън и двете й дъщери Беатрис и Йожени да пътуват до Съединени американски щати, с цел да се срещат с него единствено 48 часа след първичното му освобождение от пандиза. Бившата брачна половинка на Андрю е летяла в бизнес класа, а дъщерите й в икономична. Това се случва през 2009 година

Оказва се, че няколко пъти в месеците след освобождението му херцогинята на Йорк е предложила на Епстийн да се дами за нея или за приятелката й със страхотното тяло, евентуално с цел да успее по този метод да почисти имиджа си. Тя нееднократно и се оплаква от издевателството, на който е подложена от кралския двор и изяснява, че тъй като не могат безусловно да я обезглавят, както се е правело в предишното, ще създадат всичко допустимо да я очернят.

Самата Фърги, както я назовават, също е имала не една и две словесни офанзиви към кралския двор и даже обществено е благодарила на, че е бил нейна " опора " в тези сложни моменти, когато е била оставена без нищо и безусловно на произвола на ориста. А част от поддръжката му се е изразявала в това да провежда честите й визити зад океана, повода за които по този начин и не става ясна, изяснява Daily Mail.
 Снимка 741642

Не е мъчно да се стигне до заключението, че кореспонденцията сред финансиста и Фъргюсън звучи по този начин, като че ли тя работи за него и е подготвена да разкрие много от тайните на Бъкингамския замък, в това число и бизнес кръга към кралското семейство да вземем за пример. 

Но по-скандалното като че ли е, че дъщерите й са били непосредствено забъркани в техните връзки. В един от имейлите да вземем за пример Епстийн изяснява, че негов другар е дошъл в Лондон и пита дали има късмет Беатрис и Йожени да се срещнат с него и да го " поздравят ". Това се оказва невероятно, тъй като не са в страната, за което по-късно майка им му се извинява.
 Сътресение в норвежкия кралски двор: Разкрития за години контакти сред принцеса Мете-Марит и Джефри Епстийн
Сътресение в норвежкия кралски двор: Разкрития за години контакти сред принцеса Мете-Марит и Джефри Епстийн

Какво следва оттук насетне

Според източници, представени от изданието, принцесите Беатрис и Йожени са " потресени " и " смутени " както от изтеклите фотоси на татко им, по този начин от разкритията за майка ми и Епстийн, в които са забъркани и техните имена. Официални мнения обаче към момента няма. А при започване на седмицата благотворителната организация на Сара Фъргюсън, " Sarah`s Trust ", разгласи, че ще спре работа " за обозримо бъдеще ".
Източник: lifestyle.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР