Треньорът на Марсилия развя бялото знаме за ШЛ
„ Вече ориста не е в ръцете ни “, призна Хабиб Бей
След равенството против Ница (1:1) треньорът на Олимпик Марсилия Хабиб Бей призна, че тимът му към този момент не държи ориста си в ръцете в битката за Шампионската лига.
" Подиума? Не би трябвало да се помиряваме. Има още девет точки, които могат да се завоюват до края, само че се отдалечаваме. Днес към този момент нямаме ориста в ръцете си, само че действителността във футбола е, че до момента в който всичко не е изгубено, не трябва да сваляш ръце и да се примиряваш. Ще бъде мъчно, това е несъмнено. В този миг динамичността ни не е добра. Но би трябвало да продължим да работим до края, тъй като клубът заслужава да се бори за челните позиции. Имаше реакция спрямо мача с Лориен (0:2). Бяхме нападателни, отнехме доста топки, имахме положения ", сподели Хабиб Бей.
„ Сами се наказахме с тази дузпа, само че е мъчно да приемем този сюжет. Когато си футболист на Олимпик Марсилия, нямаш право да се предаваш. Трудно е за мен, тъй като имам възприятието, че не мога да изведе тима там, където той заслужава. Имаме два избора - да се откажем, да отпишем сезона и за приключим пети, шести или може би седми, или да се концентрираме до края. Точно това ще се опитаме да създадем “, добави треньорът на Марсилия.
След равенството против Ница (1:1) треньорът на Олимпик Марсилия Хабиб Бей призна, че тимът му към този момент не държи ориста си в ръцете в битката за Шампионската лига.
" Подиума? Не би трябвало да се помиряваме. Има още девет точки, които могат да се завоюват до края, само че се отдалечаваме. Днес към този момент нямаме ориста в ръцете си, само че действителността във футбола е, че до момента в който всичко не е изгубено, не трябва да сваляш ръце и да се примиряваш. Ще бъде мъчно, това е несъмнено. В този миг динамичността ни не е добра. Но би трябвало да продължим да работим до края, тъй като клубът заслужава да се бори за челните позиции. Имаше реакция спрямо мача с Лориен (0:2). Бяхме нападателни, отнехме доста топки, имахме положения ", сподели Хабиб Бей.
„ Сами се наказахме с тази дузпа, само че е мъчно да приемем този сюжет. Когато си футболист на Олимпик Марсилия, нямаш право да се предаваш. Трудно е за мен, тъй като имам възприятието, че не мога да изведе тима там, където той заслужава. Имаме два избора - да се откажем, да отпишем сезона и за приключим пети, шести или може би седми, или да се концентрираме до края. Точно това ще се опитаме да създадем “, добави треньорът на Марсилия.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




