Вече са допуснали поне два или повече гола в последните

...

Капацитетът на Челси за хаос и капитулация отново се оказа скъп при равенството 2-2 с Бърнли с 10 играчи - тъй като твърдението на Маурисио Почетино за топ 4 е доказано погрешно

Вече са позволили най-малко два или повече гола в последните си пет мача на този терен. Те предадоха преднината си във всички тези мачове, защото почитателите на Челси освиркваха в края на мача, знаейки, че това е пропусната опция за прекосяване в горната половина на таблицата на Висшата лига.

Коул Палмър на два пъти ги остави в позиция, от която трябваше да завоюват, само че Бърнли – даже след загубата на Лоренц Асиньон и Винсент Компани с червени картони в 40-ата минута – продължи да изравнява посредством Джош Кълън и по-късно Дара О'Шей.

Дара О'Шей чества, откакто вкара късен изравнителен гол, с цел да подпечата тъждество 2-2 на Стамфорд Бридж

О'Шей се повиши високо да влезе в 81-ата минута и да направи още един ден за давност за сините

Това беше разочароващ следобяд за Маурисио Почетино, който сподели разочарована фигура