Вече на 37-годишна възраст и след като е станала майка

...
Вече на 37-годишна възраст и след като е станала майка
Коментари Харесай

На 37 години и след четири топ 20 победи – Татяна Мария спечели най-голямата си титла


Вече на 37-годишна възраст и откакто е станала майка на две деца – ще кажете, че Татяна Мария е в края на кариерата си и ѝ остава просто да се любува на всеки миг, прекаран на корта.

Германката обаче завоюва най-голямата купа в кариерата си, откакто на WTA 500 шампионата в Куинс стартира от квалификациите, а по пътя до купата записа четири следващи победи над съпернички от топ 20 на международната класация.

Мария надигра с 6-3, 6-4 Аманда Анисимова в огромния край в Лондон, показвайки, че възрастта е единствено число.

„ Това значи толкоз доста за мен. Аз съм на 37 години, а завоювах тази купа. Хората биха споделили, че времето ми е пристигнало и че съм прекомерно остаряла. Аз обаче съм доказателство, че даже и на тези години може да се печелят огромни шампионати “, показа шампионката.

„ Гордея се със себе си. Истината е, че не съм серпантина да имам вяра в себе си. Моят брачен партньор – същи. Не сме спиралим, тъй като постоянно сме вярвали, че мога да върша огромни неща на корта и да спечелвам значими шампионати “.

Всъщност това е фамилен триумф, тъй като брачният партньор на тенисистката – Шарл, е нейният треньор, за на трибуните бяха и двете ѝ дъщери – 11-годишната Шарлът и 4-годишната Сесилия.
Източник: tenniskafe.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР