Вече две години ще стане откакто другите дойдоха на власт.

...
Вече две години ще стане откакто другите дойдоха на власт.
Коментари Харесай

Борисов: ПП обещаха четири магистрали, а спряха всичко

Вече две години ще стане откогато другите пристигнаха на власт. Истински чаках да ни покажат по какъв начин се строи - вярно, бързо. Дойдоха с обещанието за четири автомагистрали на година, 3-4 моста, 3-4 тунела. А стопираха " Хемус ", стопираха " Струма ", стопираха обхода за Поморие, стопираха околовръстните за Хасково и за Пловдив. С една дума за две години - нищо. И финансовите разноски за поправки стоят в бюджета и ги харчат за други неща.

Това разяснява водачът на ГЕРБ Бойко Борисов в Бургас.

Направете репортажи за " Тракия ". Като пристигнах в този момент, хората караха единствено в лявата лента, тъй като не я поддържат, моли някогашният министър председател към медиите.

Туристическият сезон свърши, хората могат да видят, че всичко е по този начин, както го оставихме. Трябваше единствено малко да боядисат, да сложат мантинелите и можеше да работи. Километрични опашки, губене на нерви и време, произшествия, разяснява Борисов неприключилия ремонт на Северният обходен път на Бургас.

Партийната конструкция на ГЕРБ в Бургас се отхвърля от предизобрни концерти и мероприятия. Предвидената за задачата сума ще бъде дарена за подкрепяне на фамилията и децата на Атанас Градев - един от двамата служители на реда, починали в гонката с рейса с мигранти.
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР