Вече бившият директор на ОД на МВР във Варна старши

...
Вече бившият директор на ОД на МВР във Варна старши
Коментари Харесай

Ето къде отиде вече бившият директор на полиция във Варна?

Вече някогашният шеф на ОД на Министерство на вътрешните работи във Варна старши комисар Андрей Ангелов не е уволнен, а преназначен в структурите на силовото ведомство. Според източници на Varna24.bg той е поел полицейската школа (Центърът за специализация и професионална подготовка (ЦСПП) във Варна.

Припомняме, че той бе освободен поради трагичния случай с Явор Георгиев.

Във вторник Ангелов, към момента в качеството си на шеф на полицията във Варна осведоми, че началника на Второ районно управление (на МВР) Чавдар Нанков е отхвърлен. След това обаче излезе информация, че той е преназначен в Икономическа полиция във Варна.

Вчера в морския град министърът на вътрешните работи Даниел Митов заяви, че уволнението от системата на Министерство на вътрешните работи изисква първо да се произнесе дисциплинарната комисия. Преди нейния отчет чиновници няма по какъв начин да бъдат уволнени, защото съдът ще ги възвърне, както се е случвало през годините.

Ангелов стана шеф на полицията във Варна на 11 август 2023 година.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР