Вчера Шефилд Юнайтед прие Тотнъм на стадион Брамол Лейн в

...

Шефилд с победа над Тотнъм

Вчера Шефилд Юнайтед одобри Тотнъм на стадион " Брамол Лейн " в мач от първия кръг на ФА Къп. В първото полувреме домакините бяха по-активни и съумяха да основат няколко рискови обстановки, само че не съумяха да се отразят върху резултата. В края на първото полувреме, обаче, Тотнъм изведе резултата в своя изгода след гол на Хари Кейн в 45-ата минута.

Във второто полувреме Шефилд Юнайтед се опита да изравни, само че не съумя да сътвори доста благоприятни условия за гол. Вместо това, Тотнъм удвои преднината си в 84-ата минута след прецизен удар на Сон Хьон-мин.

Мачът приключи с победа за Тотнъм с резултат 2:0. Те не престават напред в шампионата, до момента в който Шефилд Юнайтед напуща надпреварата. Изводът е, че Тотнъм беше по-ефективен и съумя да употребява по-добре опциите си, с цел да завоюва мача.
Източник: inews.bg