Вчера около 11:15 ч. в района на ул. 24-ти Черноморски

...
Вчера около 11:15 ч. в района на ул. 24-ти Черноморски
Коментари Харесай

Полицията задържа мъж, изхвърлил пакети с дрога при преследване с тротинетка

Вчера към 11:15 ч. в региона на ул. " 24-ти Черноморски пехотен полк “ чиновници от Пето районно ръководство – Бургас забелязали лидер на самостоятелно електрическо транспортно средство, движещ се против тях, който откакто ги видял внезапно трансформирал посоката си на придвижване към Морската градина. Служителите последвали лидера, който се насочил по алеята, водеща към " Черноморски солници “. Преди отбивката за хотел " Парк бийч “ служителите на реда забелязали мъжа да хвърля черен пакет, след което завил и спрял пред входа към хотела.

Установена е, че мъжът е 33-годишен престъпно проявен бургазлия. По време на инспекцията служителите на реда намерили на земята до него още един пакет. При оглед на региона са открити общо пет пакета, всеки съдържащ по 10 топчета със зелена тревна маса - канабис.
 
Бургазлията е арестуван за период до 24 часа. По случая е формирано досъдебно произвеждане, съобщи " Фокус ".
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР