Мними борсови посредници измамиха с 14 000 евро жена от Разлог
Вчера 68-годишна жителка на Разлог е съобщила в районното ръководство в града, че от неустановена дата на месец април 2026 година до 5 май е водила преписка през мобилно приложение с лица, представящи се за борсови медиатори , които й предложили подпомагане за спомагателни парични средства.
Потърпевшата е изпращала, посредством банкови преводи и онлайн банкиране парични суми на разнообразни лица, с което й е нанесена вреда на приблизителна обща стойност към 14 000 евро .
По случая е. Работата продължава.
Присъединете се към нашия
Как ще ги стигнем поляците?
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




