Трагедия в “Тракия”: Жена скочи от висок етаж на блок, почин...
Възрастна жена е скочила от висок етаж на блок в пловдивския квартал “Тракия ”. Трагедията се разиграла нощес, оповестиха за “Марица ” от полицията в града под тепетата.
Според първичната информация, пловдивчанката скочила, като умряла на място.
След подаден сигнал при мястото на нещастието пристигнали полиция и кола за спешна помощ. Медиците установили гибелта на дамата.
Към момента няма информация каква е повода за самоубийството. Една от версиите е болест.
Според първичната информация, пловдивчанката скочила, като умряла на място.
След подаден сигнал при мястото на нещастието пристигнали полиция и кола за спешна помощ. Медиците установили гибелта на дамата.
Към момента няма информация каква е повода за самоубийството. Една от версиите е болест.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




