Възрастен мъж от пазарджишкото село Добровница е убил сина си

...
Възрастен мъж от пазарджишкото село Добровница е убил сина си
Коментари Харесай

Страшна драма разтърси България! Син биеше редовно баща си и майка си, но татко му го уби с чук

Възрастен мъж от пазарджишкото село Добровница е умъртвил сина си свиреп с чук в главата, оповестиха за " Блиц " източници от следствието. Жертвата се споделя Илия Присадов и е на 54 години.

``
реклама

Вчера в пазарджишката полиция е бил подаден сигнал за мъртвец на мъж. Разследващите при огледа установили, че по главата на жертвата има следи от удар с тъп предмет. Бил е задържан бащата Христо Присадов на 77 години.

Той е умъртвил сина си с чук. Като възможна причина проверяващите разясниха, че синът постоянно е пребивал от пердах и е тормозил душевен майка си и татко си. Не е бил фамилен, бил е пияч и непрекъснато е тероризирал възрастното семейство за пари. Семейната драма траяла дълги години. Накрая бащата не издържал на експанзията на сина си и го умъртвил. 77-годишният Христо е задържан. По случая е формирано разследване.
 
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР