Възрастен мъж с БМВ загина при зверска катастрофа в Област Плевен
Възрастен мъж е умрял при тежка злополука в Плевенско . Това оповестиха от.
Починалият е бил на 73 години и е управлявал БМВ . Той е самокатастрофирал на общински път сред селата Брестовец и Бохот. Сигнал за произшествието е постъпил към 10:00 часа през вчерашния ден.
Незабавно към мястото са ориентирани екипи на Министерство на вътрешните работи и незабавна помощ. Извършен е оглед.
Установено е, че при придвижване към Брестовец лидерът е изгубил надзор над ръководството, автомобилът е напуснал пътното платно и се е блъснал в крайпътни дървета .
Шофьорът е превозен в незабавно поделение към УМБАЛ „ Георги Странски “ – Плевен, където е умрял. Трупът е наведен за аутопсия в КСМД – Плевен . На местопроизшествието подпомагане е оказано от чиновници на РСПБЗН – Плевен. Образувано е досъдебно произвеждане.
Министър проф. Галин Цоков в Бургас: Искаме сред 15 и 20% нарастване за учителските заплати от 2025 година!




