Възраждане“ предлага не просто ремонт на настоящия модел, а качествено

...
Възраждане“ предлага не просто ремонт на настоящия модел, а качествено
Коментари Харесай

Костадинов: „Възраждане“ предлага нов политически модел

„ Възраждане “ предлага не просто ремонт на сегашния модел, а качествено нов, друг политически модел, сподели в Кюстендил водачът на партията Костадин Костадинов пред публицисти. Той е в града, с цел да се срещне с гласоподаватели и да поддържа листата с претенденти за народни представители на партията в 10-МИР Кюстендил.

Предлаганият модел се основава на самостоятелност, независимо взимане на решения и слагане на българския народен интерес в основата на всичко, уточни Костадинов. По думите му „ Възраждане “ е единствената политическа мощ, която може да подсигурява това България да бъде свободна, самостоятелна и богата страна. Според него всички останали оферират още от същото, което ни е докарало до ръба на оцеляването и на цялостното заличаване на страната.

„ Възраждане “ е единствената политическа организация със своя лична платформа „ България 1400 “. Това е теория за ръководство на България, акцентира Костадинов и добави, че партията му е единствената, която желае лидерски диспути и не бяга от тях, само че такива все още няма.

Зад хората от листата на „ Възраждане “ в 10-МИР Кюстендил стоя като човек, който ги познава и знам, че това са хора, които ще създадат всичко, което зависи от тях за положителното на Кюстендил и региона, съобщи водачът на партията, написа Българска телеграфна агенция.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР