Забраниха на Борисов и Пеевски да влизат през вътрешния двор на парламента
Въвеждат се нови правила за достъп на депутатите до Народното събрание, научи Клуб Z.
Управляващите от „ Прогресивна България “ (ПБ) са решили народните представители да не могат да влизат в постройката на Народното събрание през вътрешния двор, а това да става единствено през формалните входове.
Според наш източник ГЕРБ, Движение за права и свободи и „ Възраждане “ са изразили незадоволство от новите ограничения. Лидерите на трите обединения и някои от техните заместници имат процедура да влизат и излизат от Народното събрание със служебни коли, ползвайки точно вътрешния двор, като по този метод се избягва пряк контакт с жители и медии. Това им даваше и по-голяма сигурност.
До през вчерашния ден водачите на ГЕРБ и Движение за права и свободи Бойко Борисов и Делян Пеевски бяха защитавани и от Националната работа за защита (НСО). Охраната им обаче бе свалена след промяната на властта, като аргументът е, че за двамата няма опасност.
Днес Пеевски е сниман да влиза в Народното събрание през входа откъм бул. „ Дондуков “. Това сподели видео, публикувано от депутатката от „ Демократична България “ (ДБ) Стела Николова.
Тя е разгласила и остарял клип – по какъв начин глобеният за корупция от Съединени американски щати и Англия политик влиза с конвой и под защитата на НСО през вътрешния двор.
„ Преди и в този момент. Няма към този момент кой да му отвори вратата и да бяга пред него “, написа Стела Николова във Facebook.
Сега:
Преди:
Още по тематаПодкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и през днешния ден, с цел да научите новините от България и света, и да прочетете настоящи разбори и мнения от „ Клуб Z “. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме потребност от вашата поддръжка, с цел да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 страни на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на същинска, самостоятелна и качествена публицистика. Вие можете да допринесете за нашия блян към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият гарант на наличие да сте вие – читателите.
-->
Управляващите от „ Прогресивна България “ (ПБ) са решили народните представители да не могат да влизат в постройката на Народното събрание през вътрешния двор, а това да става единствено през формалните входове.
Според наш източник ГЕРБ, Движение за права и свободи и „ Възраждане “ са изразили незадоволство от новите ограничения. Лидерите на трите обединения и някои от техните заместници имат процедура да влизат и излизат от Народното събрание със служебни коли, ползвайки точно вътрешния двор, като по този метод се избягва пряк контакт с жители и медии. Това им даваше и по-голяма сигурност.
До през вчерашния ден водачите на ГЕРБ и Движение за права и свободи Бойко Борисов и Делян Пеевски бяха защитавани и от Националната работа за защита (НСО). Охраната им обаче бе свалена след промяната на властта, като аргументът е, че за двамата няма опасност.
Днес Пеевски е сниман да влиза в Народното събрание през входа откъм бул. „ Дондуков “. Това сподели видео, публикувано от депутатката от „ Демократична България “ (ДБ) Стела Николова.
Тя е разгласила и остарял клип – по какъв начин глобеният за корупция от Съединени американски щати и Англия политик влиза с конвой и под защитата на НСО през вътрешния двор.
„ Преди и в този момент. Няма към този момент кой да му отвори вратата и да бяга пред него “, написа Стела Николова във Facebook.
Сега:
Преди:
Още по тематаПодкрепете ни
Уважаеми читатели, вие сте тук и през днешния ден, с цел да научите новините от България и света, и да прочетете настоящи разбори и мнения от „ Клуб Z “. Ние се обръщаме към вас с молба – имаме потребност от вашата поддръжка, с цел да продължим. Вече години вие, читателите ни в 97 страни на всички континенти по света, отваряте всеки ден страницата ни в интернет в търсене на същинска, самостоятелна и качествена публицистика. Вие можете да допринесете за нашия блян към истината, неприкривана от финансови зависимости. Можете да помогнете единственият гарант на наличие да сте вие – читателите.
-->
Източник: clubz.bg
КОМЕНТАРИ




