Във вторник от ПП-ДБ организират нов протест срещу бюджета. Асен

...
Във вторник от ПП-ДБ организират нов протест срещу бюджета. Асен
Коментари Харесай

С обсада на парламента ПП-ДБ бранят парите на държавата

Във вторник от ПП-ДБ провеждат нов митинг против бюджета. Асен Василев се разгласи срещу бързата писта, по която се гласоподават парите на страната за идната година.

Съгласни ли са българите тази власт да им бръкне в джоба , попита той на брифинг в Партийния дом.

" Правителството отхвърля да чуе българските жители. Отказва да чуе работодателите ", безапелационен бе водачът на Политическа партия.

Виждаме едно бързате да се ограбят българските жители , уточни Асен Василев.

Той насочи обръщение към водача на ГЕРБ Бойко Борисов: " Ако ще крадете през бюджета, ще бъдем срещу него " .
 Борисов: Протестите са, с цел да не се одобри първият бюджет в евро
Борисов: Протестите са, с цел да не се одобри първият бюджет в евро

Лидерът на ГЕРБ изиска смяна в изборния закон - бонус за тези, които са лежали в ареста по 10-15 депутати

И изясни, че няма значение дали бюджетът ще е в лв., евро, рубли или турски лири.

Целта на митинга е напълно да не се бръкне в джоба на всеки един от нас , с цел да се захранят касичките на властта, разясни още Асен Василев.

" Не оставяй демокрацията зад решетките ": Нов митинг до " прасето-касичка " в отбрана на Коцев и Барбутов

Провокатор с одежди на духовник бе изпратен от протестиращите с освирквания
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР