Стотици плевенчани и гости на града се включиха в подготвената от Община Плевен програма по повод Празника на града – 15 май
Във втората концертна вечер на 14 май, на сцената на пл. „ Възраждане “ под неспирните овации на публиката първи излязоха FYRE & DJ THEO.
След тях извършиха най-обичаните си песни музикантите от рок група „ Д2 “ с Дичо Христов.
Празничните прояви не престават и довечера. От 20:00 ч. е концертът на Александър Колев и другари на сцена „ Каскада “, а от 21:00 ч. на сцената на пл. „ Възраждане “ стартира концерт на Владимир Ампов – Графа.
След тях извършиха най-обичаните си песни музикантите от рок група „ Д2 “ с Дичо Христов.
Празничните прояви не престават и довечера. От 20:00 ч. е концертът на Александър Колев и другари на сцена „ Каскада “, а от 21:00 ч. на сцената на пл. „ Възраждане “ стартира концерт на Владимир Ампов – Графа.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




