Затварят част от бул. „Осми Приморски полк“ във Варна заради годишнина от превземането на Одрин
Във връзка с отбелязването на 113 години от Превземането на Одринската цитадела от Българската войска, на 26 март 2026 година ще бъде въведена краткотрайна организация на придвижването във Варна.
От 10:30 ч. до към 12:00 ч. ще бъде прекратено придвижването на коли по бул. „ Осми Приморски полк “ в посока спирка „ Явор “, в сектора от кръстовището с бул. „ Чаталджа “ до кръстовището с ул. „ Царевец “.
В посочения часови период няма да се обслужват спирките „ Пл. Съединение “, „ Чаталджа “, „ Паметника “, „ Явор “, „ Спортист “ и „ Средношколска “ в посока „ Почивка “.
Автобусите ще бъдат пренасочени, като от кръстовището на бул. „ Осми Приморски полк “ ще завиват надясно по бул. „ Цар Освободител “ и ще не престават по бул. „ Княз Борис I “.
От 10:30 ч. до към 12:00 ч. ще бъде прекратено придвижването на коли по бул. „ Осми Приморски полк “ в посока спирка „ Явор “, в сектора от кръстовището с бул. „ Чаталджа “ до кръстовището с ул. „ Царевец “.
В посочения часови период няма да се обслужват спирките „ Пл. Съединение “, „ Чаталджа “, „ Паметника “, „ Явор “, „ Спортист “ и „ Средношколска “ в посока „ Почивка “.
Автобусите ще бъдат пренасочени, като от кръстовището на бул. „ Осми Приморски полк “ ще завиват надясно по бул. „ Цар Освободител “ и ще не престават по бул. „ Княз Борис I “.
Източник: moreto.net
КОМЕНТАРИ




