Във връзка с интензивния трафик през настоящите почивни дни е

...
Във връзка с интензивния трафик през настоящите почивни дни е
Коментари Харесай

Заради ремонт по пътя Мездра-Ботевград: Засилени полицейски проверки

Във връзка с интензивния трафик през актуалните почивни дни е въведената краткотрайна организация на придвижване , оповестиха от ОДМВР-Враца. Причината е ремонт на основен път Е-79 в правата сред Мездра-Ботевград и предварителна защита над тежките пътнотранспортни катастрофи. От ОДМВР-Враца са били подхванати ограничения за ограничение на пътнотранспортният травматизъм.

Ангажирани са всички налични сили и средства, за надзор на пътното придвижване, за времето от 18:00 часа през вчерашния ден до 22:00 часа през днешния ден .

Акцент на полицейските инспекции в цялата област са – надзор на скоростните режими със 7 броя камери, както и дееспособност и използването на алкохол и наркотични субстанции от водачите на транспортни средства.

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР