Във военната база Форт Стюарт в американския щат Джорджия е

...
Във военната база Форт Стюарт в американския щат Джорджия е
Коментари Харесай

Петима военни са ранени при стрелба в американска военна база

Във военната база Форт Стюарт в американския щат Джорджия е станал случай със пукотевица. Пет военнослужещи са ранени, заподозряният за стрелбата е арестуван.

Това заяви Би Би Си.

Както излиза наяве от известието на страницата на военната база във " Facebook ", информацията за допустима пукотевица в комплекса на 2-ра бронирана бригада е постъпила в 10:56 сутринта локално време (17:56 българскоско време).

В 11:04 часа (18:04 българско време) на територията въз основата беше разгласен непоколебим пропускатален режим за да се изолира нападателят .

Той беше анулиран в главната част на Форт-Стюарт в 12:10 (19:10 българско време), само че комплексът на 2-ра бронирана бригада остава затворен.

Стрелецът е арестуван в 11:35 часа (18:35 българско време).

Бързата помощ е пристигнала при потърпевшите в 11:09 часа (18:09 българско време). Те са получили помощ на място, след което са били откарани в армейска болница за по-нататъшно лекуване.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР