Терзиев танцува по време на фотосесия
Във видео, споделено в ТикТок профила на кмета на София Васил Терзиев, се вижда по какъв начин той танцува в кабинета си. Изглежда видеото е снимано по време на фотосесия, тъй като на клипа написа: „ Пролет е. Време е за нова профилна “.
Този пост породи серия от недоумяващи мнения. " Да, пролет е, само че София е замязяла на Кербала! Дупките по улиците след зимата са като кратери! Навсякъде е мръсно. Кварталите още са затлачени от несъбран отпадък. А този несъответстващ “кмет ” Васил Терзиев се фука по какъв начин си снимал нова профилна снимка…
#ОСТАВКА! ", написа във Facebook пиарът на ГЕРБ и началник на кабинета на Росен Желязков като министър председател Никола Николов.
Източник: epicenter.bg
КОМЕНТАРИ




