Във Филипините бе регистриран първи смъртен случай извън Китай на

...
Във Филипините бе регистриран първи смъртен случай извън Китай на
Коментари Харесай

Първа жертва на коронавируса извън Китай – във Филипините

Във Филипините бе регистриран първи смъртен случай отвън Китай на инфектиран от новия ковид, заяви Световната здравна организация.
Захариева: Препоръчваме да не се пътува до Китай, имаме подготвеност за възбрана Гранична полиция в никоя страна не е спряла епидемията, само че може да я забави, сподели тя
Става дума за китаец, роден в китайския град Ухан, където се появи болестта.

Пациентът е бил на 44 години. Той е умрял през вчерашния ден, откакто от 25 януари е бил изолиран във болница във Филипините.
Ето по какъв начин наподобява коронавирусът Американският център за надзор и предварителна защита на заразни заболявания сподели илюстрация на вируса
Мъжът е бил сътрудник на 38-годишната китайка, която беше първият случай на болест с новия ковид във Филипините. Той се е разболял от тежка пневмония. В последните дни от живота си обаче бил постоянен и показвал признаци на усъвършенстване, най-после внезапно се влошил и умрял.

304 са към този момент умрелите в Китай от ковид. Потвърдени са 2590 нови случая на инфектирани, с което броят им нараства до 14 380.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР