Ватикана днес публикува първата снимка на папа Франциск в болницата,

...
Ватикана днес публикува първата снимка на папа Франциск в болницата,
Коментари Харесай

Ватикана публикува за първи път снимка на папа Франциск в болницата

Ватикана през днешния ден разгласява първата фотография на папа Франциск в болничното заведение, откакто 88-годишният понтифик стартира лекуване на двойна пневмония, предадоха Ройтерс и Българска телеграфна агенция.

Папата беше признат в римската болница " Джемили " на 14 февруари с тежка респираторна зараза.

Светият трон заяви, че медиците не престават лекуването с респираторна физиотерапия и физиотерапия за подвижността. Откакто беше признат в " Джемили ", папата не се е появявал на обществени места.

На фотографията Франциск е сниман изотзад, до момента в който е седнал в параклиса на болничното заведение. Ватиканът съобщи, че папата е отслужил меса с други свещеници в параклиса в неделя.

Папата, който е получавал О2 през целия си болничен престой, на фотографията наподобява, че диша независимо.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР