Василие Мицич изригна с 37 точки, които бяха в основата

...

Мицич избухна с 37 точки, Ефес разби Фенербахче

Василие Мицич изригна с 37 точки, които бяха в основата на триумфа на Анадолу Ефес със 106:74 (24:11, 29:28, 28:19, 25:16) над Фенербахче като хазаин в турското дерби от 26-ия кръг на Евролигата.

Фенербахче е на шеста позиция във краткотрайното класиране с 15 победи и 11 загуби, а Анадолу Ефес заема осмо място в таблицата с 15 триумфа и 10 провали.

Bryant Dunston bloklarna devam ediyor!

Maçtaki 4. blou!
— beIN SPORTS Türkiye (@beINSPORTS_TR)
Срещата стартира стремително за гостите, които си осигуриха удобен задатък от 13 точки за 10 минути. Във втората част двата отбора изглеждаха равностойни, само че Ефес се отелги с преднина от 14 точки (53:39) след 20 минути игра. След паузата нещата не изглеждаха по-различно и до края баскетболистите на Анадолу единствено увеличаваха разликата в резултата.