Васил Василев вече акостира на Ивайло Селекцията в Етър продължава,

...
Васил Василев вече акостира на Ивайло Селекцията в Етър продължава,
Коментари Харесай

Етър се похвали с юноша на Берое

Васил Василев към този момент дебаркира на " Ивайло "
Селекцията в Етър продължава, а от клуба показаха следващия нов - Васил Василев. Юношата на Берое идва при „ болярите “ от ОФК Хасково. 

Съобщението:

Представяме ви 19-годишния централен нападател Васил Василев - най-новото попълнение на „ болярите “. Роден е на 20 септември 2005 година в Хасково. Играе като централен нападател. Юноша е на „ Берое “, минал е и през школата на „ Левски “, като има дуели за юношите до 17 и до 19 години на „ сините “ и за втория тим на клуба в Трета лига. Викан е и в юношеските национални селекции.

През 2022 година едвам 17-годишен дебютира в първия тим на „ Берое “ и има 16 мача със старозагорци в Първа лига. От 2023 бе част от „ Янтра “ (Габрово), с който игра във Втора лига, а от февруари т.г. бе футболист на ОФК „ Хасково “.

19-годишният нападател към този момент дебютира в първото посещение в Своге, приключило 1:1.

„ Очаквам да се борим във всеки един мач и да се раздаваме за „ Етър “, с цел да радваме почитателите. Ще дам всичко от себе си и се надявам да въвеждам колкото се може повече голове с виолетовия екип! “, съобщи Васил Василев.

Успех с виолетовата фланелка, Васко! Желаем ти в действителност голове и триумфи!

 

Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР