Вашингтон (AP) - Президентът Доналд Тръмп нареди на Министерството на

...
Вашингтон (AP) - Президентът Доналд Тръмп нареди на Министерството на
Коментари Харесай

Тръмп разпорежда от Министерството на правосъдието да разследва най -добрата платформа за набиране на средства

Вашингтон (AP) - Президентът Доналд Тръмп подреди на Министерството на правораздаването да проверява най -добрата платформа за набиране на средства на Демократическата партия, последният образец на Тръмп, употребявайки инструментите на държавното управление, с цел да извърши своите политически съперници.

Тръмп, в изпълнителен ред, който е в четвъртък, режисиран Адвокат Генерален Бонди Бонди, с цел да проверява в четвъртък, който е в четвъртък. Незаконни дарения за акция.

Демократите, които бяха очаквали, че ще бъдат ориентирани, осъдиха този ход в четвъртък и Actblue го назова „ потискащо потребление на властта “ от Белия дом.

„ Насочването на администрацията на Тръмп и GOP е част от нахалната им офанзива против демокрацията в Америка. Днес ескалацията от Белия дом е жестоко нелегално и би трябвало да се види за това, което е: последният фронт на Доналд Тръмп в акцията си, с цел да отпечата всички политически, електорално и идеологическо опълчване “, сподели Actblue в изказването.


Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР