ВАШИНГТОН (AP) — Сони Милано записа първия си хеттрик в

...

Сони Милано записа хеттрик, докато Кепитълс победиха Ураганите със 7-6 в дузпи

ВАШИНГТОН (AP) — Сони Милано записа първия си хеттрик в НХЛ, Алекс Овечкин означи още веднъж и Вашингтон Кепитълс завърши Победна серия на Каролина Хърикейнс от пет с победа при дузпи 7-6 в петък вечер, която може да изиграе основна роля в тяхното гонене на плейофите.

Голът на Овечкин беше 846-ият в неговата кариера в НХЛ, до момента в който Милано вкара един от своите трима жонглират с шайбата от стика и я забиват в мрежата пред разгорещена аудитория в столицата на нацията. Феновете скандираха „ Ови! Ови! ” откакто означи за шести път в четири мача, с цел да доближи 24 този сезон, поредност, която увеличи възможностите му да счупи върха на Уейн Грецки и най-сетне хвърли шапки на леда след оповестяването на третия гол на Милано от бранителя четвърти мач.

Джон Карлсън вкара при започване на третия интервал, с цел да даде подтик на ралито, Конър Макмайкъл означи минути по-късно, а Дилън Строум означи единствения гол в дузпите от пет рунда.

Всичко това докара до четвърта победа в пет ма...