ВАШИНГТОН (AP) — Нико Хишиър, Доусън Мърсър и Майкъл Маклауд

...

Хишиър, Мърсър и Маклауд отбелязаха по 2 гола, докато Дяволите победиха Кепитълс с 6-3

ВАШИНГТОН (AP) — Нико Хишиър, Доусън Мърсър и Майкъл Маклауд означиха по два гола, а Ню Джърси Девилс победиха Вашингтон Capitals 6-3 в сряда вечер.

Hischier също имаше асистенция, до момента в който капитанът на Ню Джърси събра три точки в навечерието на своя 25-ти рожден ден. Голямата вечер на Мърсър пристигна, когато той изигра своя 200-ти следващ мач, с цел да стартира кариерата си в НХЛ.

Първият гол на Маклауд пристигна при въртящ се удар откъм гърба, откакто нанесе попадение, с цел да принуди поврат, а вторият му резултат дейно го заледи късно. Нико Доус направи 23 спасявания, с цел да вземе втората си победа в две участия, откогато беше извикан предишния месец.

Дяволите се възвърнаха от капитулирането на преднина от два гола и завоюваха за четвърти път в пет мача.

Те го направиха без нападателите Тимо Майер и Ондрей Палат, последният от които беше изненадваща драскотина с травма в долната част на тялото. Въпреки възходящите някои обилни отсъствия, Ню Джърси откри известна...