ВАШИНГТОН (AP) — Джулиус Рандъл отбеляза 39 точки, Джейлън Брънсън

...

Рандъл отбелязва 39 точки, Брънсън има 33, за да изведе Никс до 4-та поредна победа, 121-105 над Уизардс

ВАШИНГТОН (AP) — Джулиус Рандъл означи 39 точки, Джейлън Брънсън има 33 и Ню Йорк Никс завоюваха четвъртата си победа прав мач, побеждавайки Вашингтон Уизърдс със 121-105 в събота вечерта.

След впечатляващата победа със 128-92 във Филаделфия в петък вечерта, Никс (21-15) водеха от самото начало и имаха 60-34 поведоха в края на първото полувреме, което накара хилядите почитатели на Ню Йорк във Вашингтон да скандират мощно: „ Хайде Никс! Хайде, Никс! “

39-те точки на Рандъл бяха две по-ниски от най-високото му равнище за сезона. Айзая Хартенщайн имаше 19 битки за Никс.

Кайл Кузма вкара 27 точки, само че Уизардс изгубиха четвъртата си поредна загуба. Дени Авдия имаше 23.

Магьосниците позволиха 20 подигравания, две по-малко от върха си за сезона, а Никс им означиха 23 точки.

Вашингтон (6-29) стартира мощно второто полувреме и понижи преднината до 74-69 с 5:23 за игра в третата четвърт, когато Авдия и Кузма комбинираха 19 точки. Ню...