Ники Минаж обещава пари в брой, за да подкрепи сметките на Тръмп за бебета „Barbz“
ВАШИНГТОН — Рап суперзвездата Ники Минаж дава обещание стотици хиляди долари, с цел да помогне за финансирането на нови капиталови сметки с облекчени налози от $1000 за новородените на нейните почитатели, като част от стратегия, която администрацията на Тръмп започва тази година, научи The Post.
Минаж ще се причисли към президента Тръмп, министъра на финансите Скот Бесент и други за срещата на върха за сметки на Тръмп в сряда, рекламирайки пенсионните сметки на програмата за отсрочени налози за деца.
Приносът на хитмейкъра на " Super Bass " може да значи вложения сред $150 000 и $300 000 за нейните почитатели, с цел да оказват помощ за основаването на детски сметки " Barbz ", макар че окончателният брой е в придвижване, споделиха източници. Очаква се тя да направи известието дружно със съветника на Тръмп Алекс Брусевиц, който построи близки връзки с Минаж като „ шепот на звезди “ в администрацията.
„ Наистина обичам моята Barbz “, сподели 43-годишната Минаж пред The Post в изявлен...
Прочетете целия текст »




