Кампанията на Камала Харис казва, че е събрала 200 милиона долара през първата седмица
Вашингтон — Президентската акция на вицепрезидента Камала Харис съобщи, че е донесла 200 милиона $ през една седмица, откакто президентът Байдън напусна конкуренцията и поддържа Харис като по-голямата част от Демократическата партия се сплоти зад нейната акция и поддържа късното влизане в конкуренцията.
Кампанията, която разгласи общата сума в неделя, сподели, че 66% от средствата са пристигнали от донори за първи път, рекламирайки поддръжката на хората за кандидатурата на Харис. И акцията сподели, че поддръжката се е разширила и до нейните доброволчески старания, като над 170 000 нови доброволци идват на борда от известието предходната седмица.
„ Вицепрезидентът Харис е претендент от по-малко от седмица, само че тя към този момент е обединила цялата Демократическа партия към акцията си и органичният, всеобщ възторг дава резултати “, шефът по връзките на акцията Майкъл Тайлър, написа в записка.
Набирането на средства идва, откакто акцията заяви, че е събрала повече...
Прочетете целия текст »




