ВАШИНГТОН — Обещанието на президента Тръмп за проверки на тарифни

...
ВАШИНГТОН — Обещанието на президента Тръмп за проверки на тарифни
Коментари Харесай

Администраторът на Тръмп се чуди какво ще се случи с проверките на тарифните дивиденти, ако Върховният съд отмени тарифите

ВАШИНГТОН — Обещанието на президента Тръмп за инспекции на тарифни дивиденти от 2000 $ се основава на това, че държавното управление събира стотици милиарди — или трилиони — долари от цените върху вноса.

Но Върховният съд може да анулира доста от цените на президента и даже да подреди те да бъдат върнати, в случай че се произнесе против потреблението на изключителни пълномощия за налагане на доста от митата.

И по този начин, какъв е аварийният проект, в случай че това се случи? Ще излязат ли чековете в средата на идната година, както сподели Тръмп, в случай че съдът анулира цените?

Засега наподобява, че админът на Тръмп се колебае по този въпрос.

Разгледайте повече

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР