Варненец на 38 години, известен на полицията и осъждан, е

...
Варненец на 38 години, известен на полицията и осъждан, е
Коментари Харесай

Варненски дилър спипан в момент на продажба на наркотици

Варненец на 38 години, прочут на полицията и осъждан, е арестуван за разпространяване на опиати. Преди дни криминалисти на ОДМВР - Варна са го засекли по време на продажба на неразрешени вещества. 

Последвало претършуване в населяваното от нарушителя жилище. Там служителите на реда намерили и иззели електронна везна, метамфетамин и марихуана, видно от направената експертна информация.

По случая е формирано досъдебно произвеждане за осъществено закононарушение по член 354А, ал.1 от Наказателен кодекс. Докладвано е на прокуратурата.

27-годишен лидер на лек автомобил от Суворово, прочут на Министерство на вътрешните работи, пък бил спрян за инспекция преди ден. В рамките на инспекцията, униформените от районно управление (на МВР) - Девня установили, че мъжът се е качил зад кормилото след приложимост наркотични субстанции - канабис. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР