Върнаха се мачове преди коледната ваканция за Montreal Canadiens. Четвъртък

...

Call of the Wilde: Montreal Canadiens губят от Minnesota Wild след продължения

Върнаха се мачове преди коледната почивка за Montreal Canadiens. Четвъртък вечер в Минесота и петък в Чикаго като част от голямо пътешестване със седем игри. Wild се върнаха в преследването на плейофите на запад, до момента в който Canadiens не престават да изненадват на изток.

Минесота записа победа с 4-3, отбелязвайки в продълженията единствено пет секунди преди края.

Дивите коне

Канадците към момента се предвиждат от експертите по коефициенти да завършат на пето последно място в лигата. Е, по-добре да продължат с това, тъй като към този момент не е даже близо. Всъщност канадците са единствено на три точки от място в плейофите, защото не престават да се състезават добре.

Въпреки че гостуването на Сейнт Пол надалеч не беше най-вълнуващият мач, канадците направиха всичко належащо, за състезавайте се против парещ клуб. Най-лошият интервал на Мо...