Върху мен има политическа и прокурорска бухалка, а не чадър.

...
Върху мен има политическа и прокурорска бухалка, а не чадър.
Коментари Харесай

Марешки изригна по БТВ: Има бухалка срещу мен

" Върху мен има политическа и прокурорска бухалка, а не чадър. " Това съобщи в предаването „ Тази неделя ”  на Би Ти Ви водачът на „ Воля ” и заместник-председател на Народното събрание Веселин Марешки, съобщи " Пик ".

Преди дни той прикани основния прокурор Сотир Цацаров  да стартира инспекция за изказванията на Валентин Златев от края на септември, че върху Марешки има политически чадър.

„ Няма по какъв начин да има чадър, а против мен да се сипят дело след дело - безапелационен беше Марешки. - Няма по какъв начин да бъда част от контрабандата, тъй като не импортирам горива. Дай боже в миналото да стартира да импортирам  горива с танкери, само че към днешна дата закупувам с цистерни от български дистрибутори “.

По думите му „ хвърлят тиня върху може би единствения участник на пазара, който не прави контрабанда и операции ”.

„ Премиерът Борисов излезе и сподели, че е разкрил 900 бензиностанции с нарушавания и операции на уредите, измежду тях няма нито една наша ”, аргументира се водачът на „ Воля ”.

Марешки отхвърли и изказванието, че няма документи за инспекциите на институциите на неговите бензиностанции. „ Нашите бензиностанции са най-проверяваните в последните 2 година в България и не е открита никаква неправда в тях, като се изключи подхвърлената сяра в една от бензиностанциите в една от цистерните ”, уточни той.

Веселин Марешки бе безапелационен, че сега единствените му проблеми са с ръководещите, защото те пречат на страната да се развива.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР