Върджил ван Дайк и Коди Гакпо вкараха бързи голове, преди

...

ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИТЕ НА ЛИВЪРПУЛ: Младежът на Червените се обявява за играч на мача, след като обърна мача с главата надолу при обратната победа с 4-1 над Лутън… докато Райън Грейвънбърч се бореше през първото полувреме

Върджил ван Дайк и Коди Гакпо вкараха бързи голове, преди Луис Диас и Харви Елиът също да се запишат в таблицата.

Адам Пател от Mail Sport дава своята присъда за представянето на играчите на Ливърпул през нощта.

Ливърпул изостана, с цел да вземе победа с 4-1 против Лутън Таун в сряда

Caiomhin Kelleher 6 - Можеше да се оправи по-добре за гола на Лутън с първичното избавяне, само че ще вземе убеденост от останалата част от представянето си. С отпадането на Алисон той ще бъде неразделна част от очакванията на Ливърпул, защото тимът на Юрген Клоп се състезава на четири фронта.

Конър Брадли 8 – Обърна тази игра с главата надолу в второ полувреме, с бързата си мисъл и техническите си качества. Каква находка и какъв състезател. Изваден от Юрген Клоп в 68-ата минута за Анди Робъртсън, с цел да му даде отмора за финала на EFL Cup в неделя. То...