Въпросът е, че страшно много неща са продавани чрез фалшиви

...
Въпросът е, че страшно много неща са продавани чрез фалшиви
Коментари Харесай

Мирослав Ненков предупреди: Каквото и да се види като реклама с моето лице, е измама

„ Въпросът е, че ужасно доста неща са продавани посредством подправени реклами с лицата на мои сътрудници. Това е дупка в ръководството и в предварителната защита на това какво пием ние като пациенти. Самият факт на измамата е ужасно противен. В едно от видеата, които бяха популяризирани, хора биваха призовани да спрат личното си лекуване ”. Това съобщи в ефира на Нова тв доктор Мирослав Ненков.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР