Йодегор: Трябва да продължим нарпед и да работим усилено
Въпреки загубата от Манчестър Сити нищо още не е решено, съобщи капитанът на Арсенал Мартин Йодегор. " Артилеристите " са на ръба да бъдат изместени от първото място във краткотрайното класиране след поражението с 1:2 на стадион " Етихад ".
Победа за Сити против Бърнли в сряда би поставила завършек на 200-дневното царуване на Арсенал на върха, а до края на сезона остават единствено пет кръга.
Дори и Манчестър Сити да завоюва, двата състава ще бъдат с еднакъв брой точки, а Йодегор прикани съотборниците си да реализират по този начин нужна победа в идващия си дуел против Нюкасъл в събота.
" Трябва да продължим напред ", разяснява Йодегор пред организация ДПА и добави:
Артета омаловажи успеха на Сити: Има още пет мача
Манчестър Сити може да стане водач в класирането за пръв път от октомври
" При всички положения борбата щеше да бъде до края, тъй че би трябвало да продължим напред, да работим интензивно и да се държим дружно. Очакваме с неспокойствие идващия мач и да си върнем към преимуществото. Създадохме няколко огромни голови благоприятни условия против Сити, тъй че има някои позитиви, които да вземем поради. "
" В момента сме разочаровани, само че ще проучваме срещата и ще мислим за идната. Това е най-хубавата част от сезона, тъй че просто чакаме с неспокойствие идващия мач ", разяснява още Мартин Йодегор.
Загубата на Арсенал в неделя беше четвърта поредна за тима на Микел Артена на вътрешната сцена. На " Емиратс " се усеща безпокойствие през по-голямата част от календарната година, а футболистите бяха освирквани от част от публиката след загубата си против Борнемут малко по-рано през сезона.
За " топчиите " предстоят два мача от полуфиналната фаза в Шампионска лига против Атлетико Мадрид.
Победа за Сити против Бърнли в сряда би поставила завършек на 200-дневното царуване на Арсенал на върха, а до края на сезона остават единствено пет кръга.
Дори и Манчестър Сити да завоюва, двата състава ще бъдат с еднакъв брой точки, а Йодегор прикани съотборниците си да реализират по този начин нужна победа в идващия си дуел против Нюкасъл в събота.
" Трябва да продължим напред ", разяснява Йодегор пред организация ДПА и добави:
Артета омаловажи успеха на Сити: Има още пет мача
Манчестър Сити може да стане водач в класирането за пръв път от октомври
" При всички положения борбата щеше да бъде до края, тъй че би трябвало да продължим напред, да работим интензивно и да се държим дружно. Очакваме с неспокойствие идващия мач и да си върнем към преимуществото. Създадохме няколко огромни голови благоприятни условия против Сити, тъй че има някои позитиви, които да вземем поради. "
" В момента сме разочаровани, само че ще проучваме срещата и ще мислим за идната. Това е най-хубавата част от сезона, тъй че просто чакаме с неспокойствие идващия мач ", разяснява още Мартин Йодегор.
Загубата на Арсенал в неделя беше четвърта поредна за тима на Микел Артена на вътрешната сцена. На " Емиратс " се усеща безпокойствие през по-голямата част от календарната година, а футболистите бяха освирквани от част от публиката след загубата си против Борнемут малко по-рано през сезона.
За " топчиите " предстоят два мача от полуфиналната фаза в Шампионска лига против Атлетико Мадрид.
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




