Въпреки ролята, той каза пред Асошиейтед прес през 2019 г.,

...
Въпреки ролята, той каза пред Асошиейтед прес през 2019 г.,
Коментари Харесай

Андре Брагер, актьор, носител на Еми, участвал в „Убийства“ и „Бруклин девет-девет“, почина на 61

Въпреки ролята, той сподели пред Асошиейтед прес през 2019 година, че се бори да си откри работа в холивудски където функциите за афро-американски артисти бяха „ малко и рядко. Месечен цикъл. "

Но той ще се утвърди с ролята на Det. Франк Пембълтън, който ще играе в продължение на седем сезона в „ Homicide: Life on the Street “, жестока полицейска драма на NBC, основана на книга на Дейвид Саймън, който ще продължи да основава „ The Wire “.

Години по-късно той ще играе доста друг вид ченге в доста друг тип шоу, преминавайки към комедия като капитан Рей Холт в сериала на Fox с присъединяване на Анди Самбърг „ Бруклин девет-девет “. Ще продължи осем сезона от 2013 година до 2021 година

Брогер завоюва две награди " Еми " за кариера от 11 номинации.

Той беше женен повече от 30 години за колежката си от „ Убийства “ Ейми Брабсън. Те имаха трима сина.

Смъртта му беше обявена за първи път от Deadline.

...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР