Въоръжена полиция щурмува двореца Версай в Париж след инцидент, свързан

...
Въоръжена полиция щурмува двореца Версай в Париж след инцидент, свързан
Коментари Харесай

Въоръжена полиция щурмува двореца Версай в Париж заради „инцидент, свързан със сигурността`

Въоръжена полиция щурмува двореца Версай в Париж след „ случай, обвързван със сигурността “, който наложи затварянето на туристическата атракция – като обществеността беше призована да избягвайте региона.

В момента се прави евакуация, защото силите за сигурност идват на място. Могат да се видят десетки въоръжени чиновници, които охраняват постройката, до момента в който туристите са помолени да се отдалечат от региона.

В публично известие от обществените медии на френската туристическа атракция се споделя, че „ сега се прави намеса в Château de Versailles “. Той туитира: „ Силите за сигурност са на място. Избягвайте региона и следвайте инструкциите на управляващите. Не предавайте погрешна информация. “

Допълнителен формален туит разгласи, че дворецът е изцяло затворен заради случая. „ След отчет Версайският замък е затворен. Силите за сигурност правят разузнаване за инспекция на мястото “, се споделя в него.

Кадри от региона, оповестени на X, демонстрират чиновници...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР