Деца превърнаха „Витошка в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
Въображението на децата няма граници. И не би трябвало да има, по този начин се раждат иноваторите, които улесняват бита на човечеството. Но от време на време се измислят не чак толкоз положителни хрумвания.
За подобен случай оповестява Георги Милчев с клипче във Фейсбук, на което се вижда група от трима младежи да карат два велосипеда и една тротинетка.
Изобретателността им обаче ги е предиздвикала да вържат тротинетката с въже и за двете колела, които на собствен ред я дърпат. Не е неприятна концепция, но крие рискове за самите момчета и за близките.
Когато се движат в подобен триплет, в случай че един от тях падне или се бутне в нещо, останалите ще го последват.
От видеото се знае, че обстановката е от столичния бул. Витоша, който основава опасности за произшествие. Особено като вземем поради и пешеходците, които минават.
Освен това съгласно господин Милчев е било 22:30, а момчетата очевидно са били малолетни, което повдига въпроса за какво изобщо са на открито.
Публикацията поляризира потребителите, като една част поддържат възмущението на създателя. „ Сигурно родителите им са на празненство “, гласи един коментар.
Но въпреки това има хора, които поддържат напъните на момчетата и не са съгласни с позицията на Милчев. „ Е и? Какъв е казусът? Освен, че нямате нито занимания, нито другари “, написа Кристина Котева.
Да грешиш и да падаш, е натурална и естествена част от детството. Така се научават скъпите уроци. Не би трябвало да се лимитира въображението на децата. Но когато вършат нещо явно рисково, не значи да стоим напълно безучастно. Понякога би трябвало единствено лека тенденция да се върнат на прав път.
За подобен случай оповестява Георги Милчев с клипче във Фейсбук, на което се вижда група от трима младежи да карат два велосипеда и една тротинетка.
Изобретателността им обаче ги е предиздвикала да вържат тротинетката с въже и за двете колела, които на собствен ред я дърпат. Не е неприятна концепция, но крие рискове за самите момчета и за близките.
Когато се движат в подобен триплет, в случай че един от тях падне или се бутне в нещо, останалите ще го последват.
От видеото се знае, че обстановката е от столичния бул. Витоша, който основава опасности за произшествие. Особено като вземем поради и пешеходците, които минават.
Освен това съгласно господин Милчев е било 22:30, а момчетата очевидно са били малолетни, което повдига въпроса за какво изобщо са на открито.
Публикацията поляризира потребителите, като една част поддържат възмущението на създателя. „ Сигурно родителите им са на празненство “, гласи един коментар.
Но въпреки това има хора, които поддържат напъните на момчетата и не са съгласни с позицията на Милчев. „ Е и? Какъв е казусът? Освен, че нямате нито занимания, нито другари “, написа Кристина Котева.
Да грешиш и да падаш, е натурална и естествена част от детството. Така се научават скъпите уроци. Не би трябвало да се лимитира въображението на децата. Но когато вършат нещо явно рисково, не значи да стоим напълно безучастно. Понякога би трябвало единствено лека тенденция да се върнат на прав път.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




