Ваня Григорова за ПБ: Това, че са били в Президентството, не е управление
Ваня Григорова за ПБ: Това, че са били в Президентството, не е ръководство
„ Тази политическа среда дава вяра на хората за смяна. Надявам се „ Прогресивна България “ да покажат прогресивно, а не консервативно лице. Дано навлязат по-сериозно в управническите и организационните процеси, тъй като нямат управнически опит. Това, че са били в Президентството, не е ръководство. Там средата е напълно друга и е хубаво да се вслушват в хората, които към този момент са управлявали “, съобщи общинският консултант в Столичната община Ваня Григорова в предаването „ На фокус с Лора Крумова “ по NOVA.
Чухме, че дадоха поръчка да внесат още на следващия ден два законопроекта за битка със спекулата. От 1990 година до 1997 година работи подобен закон. Има законова база, на която да стъпят. Има го и закона на Мая Манолова, само че все още нямаше политическа воля за него. С интерес ще проследявам какво ще предложат от „ Прогресивна България “, сподели Григорова.
По думите ѝ администрацията не е раздута. „ Има ненужни организации, има „ калинки ”, които не престават да стоят там, с цел да получават много прилични заплати “, сподели тя.
„ Има сериозен недостиг в бюджета. Управляващите ще бъдат принудени да вземат спомагателен дълг. Трябва да стане ясно, че без данъчно-осигурителна смяна, този бюджет постоянно ще бъде празен и няма да стига “, изясни общинският консултант.
в Народното събрание. По думите ѝ Българска социалистическа партия са се обезличили, поради присъединяване си в кабинета „ Желязков “. „ В последна сметка те бяха съучастници в ръководството на страната, арогантността и нежеланието да покажат лявото и общественото си лице “, сподели тя.
„ Смятам, че бъдещето на ПП-ДБ не е ослепително. Вижда се, че още веднъж прибягват към партийни закани – митинги, мощно присъединяване в ръководството. Това, което се пробват да вършат, е недемократично. ГЕРБ и Движение за права и свободи са смачкани. Какво да прави човек и една групировка, която е наритана, с изключение на да мълчи ”, съобщи Ваня Григорова.
„ Тази политическа среда дава вяра на хората за смяна. Надявам се „ Прогресивна България “ да покажат прогресивно, а не консервативно лице. Дано навлязат по-сериозно в управническите и организационните процеси, тъй като нямат управнически опит. Това, че са били в Президентството, не е ръководство. Там средата е напълно друга и е хубаво да се вслушват в хората, които към този момент са управлявали “, съобщи общинският консултант в Столичната община Ваня Григорова в предаването „ На фокус с Лора Крумова “ по NOVA.
Чухме, че дадоха поръчка да внесат още на следващия ден два законопроекта за битка със спекулата. От 1990 година до 1997 година работи подобен закон. Има законова база, на която да стъпят. Има го и закона на Мая Манолова, само че все още нямаше политическа воля за него. С интерес ще проследявам какво ще предложат от „ Прогресивна България “, сподели Григорова.
По думите ѝ администрацията не е раздута. „ Има ненужни организации, има „ калинки ”, които не престават да стоят там, с цел да получават много прилични заплати “, сподели тя.
„ Има сериозен недостиг в бюджета. Управляващите ще бъдат принудени да вземат спомагателен дълг. Трябва да стане ясно, че без данъчно-осигурителна смяна, този бюджет постоянно ще бъде празен и няма да стига “, изясни общинският консултант.
в Народното събрание. По думите ѝ Българска социалистическа партия са се обезличили, поради присъединяване си в кабинета „ Желязков “. „ В последна сметка те бяха съучастници в ръководството на страната, арогантността и нежеланието да покажат лявото и общественото си лице “, сподели тя.
„ Смятам, че бъдещето на ПП-ДБ не е ослепително. Вижда се, че още веднъж прибягват към партийни закани – митинги, мощно присъединяване в ръководството. Това, което се пробват да вършат, е недемократично. ГЕРБ и Движение за права и свободи са смачкани. Какво да прави човек и една групировка, която е наритана, с изключение на да мълчи ”, съобщи Ваня Григорова.
Източник: flashnews.bg
КОМЕНТАРИ




