Ванкувър Кенъкс завърши серия от четири мача от сезона с

...

Едмънтън Ойлърс претърпяха рядка загуба у дома срещу Кенъкс

Ванкувър Кенъкс приключи серия от четири мача от сезона с Едмънтън Ойлърс с победа с 3-1 в събота вечер на Роджърс Плейс.

< img decoding= " async " src= " https://d21y75miwcfqoq.cloudfront.net/70c8fc80 " alt= " " style= " position:absolute;width:1px;height:1px " referrerpolicy= " no-referrer-when-downgrade „ >

Това беше първата загуба на Ойлърс в постоянното време на домашния лед от 24 февруари. Те записаха 10-0-2 в тази част.

Ойлърс организираха играта в началните минути само че не можа да прокара шайба около вратаря Кейси ДеСмит. Canucks се появиха с напредването на интервала. Иля Михеев беше напълно самичък напред с 2:55 на часовника, само че Стюарт Скинър протегна ръкавицата си, с цел да излезе с необикновено избавяне.

Извънредни вести от Канада и целия свят, изпратени на вашия имейл, както се случва.

Кенъкс щяха да продължат с 15,9 секунди преди началото, когато Сам Лафърти мина от дясната страна и хвърли китка около блокиращия блок на Скинър.

Пий Сутер отрази пас на Тайлър Майерс, с цел да...